بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
خانه / لینک های تبادلی / چگونه میتو.ان بهترین کلمه کلیدی را انتخاب کرد؟

چگونه میتو.ان بهترین کلمه کلیدی را انتخاب کرد؟

انتخاب کلمه کلیدی

ED از یک وب سایت به سبک روزنامه در وب سایت مستقر در وردپرس خود برای برداشت محصول دریایی استفاده کرد

هنگامی که بازار غذاهای دریایی کانبرا مستقر در دریای برداشت نیاز به هویت جدید برند و حضور دیجیتالی هوشمند برای مطابقت دارد ، به آژانس وب و برندسازی استرالیا ED مراجعه کرد. وب سایت وردپرس یک طرح جالب در سبک روزنامه ها و لمس های عجیب و غریب و جالب برای کشف آن را ورزش می کند.

کام تیدی طراح می گوید: “وقتی به غذاهای دریایی فکر می کنیم ، بسیاری از ما به یاد خاطره خوردن ماهی و چیپس در کنار ساحل با دوستان و خانواده برمی گردیم.” “اغلب این اتصالات غذای آماده غذای شما را در روزنامه می پوشانند ، بنابراین طبیعی است که این موضوع را به عنوان یک ایده تصویری کشف کنیم.”

تکرار یک طرح چاپی ثابت ، در وب بدون چالش های آن نبود. این تیم با استفاده از CSS Flexbox برای بازگرداندن محتوا ضمن حفظ فاصله ثابت ، صرف نظر از اندازه صفحه نمایش. تقریباً هر اندازه گیری بر اساس مقیاس پاسخگو با استفاده از واحدهای REM انجام می شود ، و کنترل مقادیر نوع و تصویر را با توجه به مقیاس مرورگر ساده تر می کند.

ویژگی مورد علاقه توسعه دهنده برایان شاناهان این واقعیت است که کاربران می توانند از طریق یک کلمه جستجو متقابل بر روی سایت بکشند. وی توضیح می دهد: “ما این کار را با پوشاندن سایت با یک عنصر بوم HTML5 که پس از آن برای ترسیم نقشه های کاربر استفاده شد ، بدست آوردیم.”

ED از WordPress برای بسیاری از پروژه های وب سایت خود استفاده می کند و آن را کاربرپسند و بصری برای مشتریان می داند. Adam Forcucci ، توسعه دهنده می افزاید: “[[WordPress] توسعه پشتی آسان دارد ، و این امکان را برای زمان بیشتر برای تمرکز روی قسمت جلویی فراهم می کند تا طراحی را به زندگی بکشاند. “توانایی ساختن آن بدون هدف ، با استفاده از WP Rest API ، به ما امکان می دهد از چارچوبی مانند React استفاده کنیم که به هسته اصلی توسعه آینده ما روی سیستم عامل تبدیل شده است.”
براساس سن پترزبورگ ، روسیه ، ماکسیم شکر یک هنرمند دیجیتال مستقل است. وب سایت چشمگیر وردپرس وی با نمونه کارها به بازار تجارت الکترونیک ازدواج می کند و یک ابتکار جدید جمع آوری سرمایه را آغاز می کند.

آموزش سئو

این سایت بر روی یک سری از چهار مدل سه بعدی یا مجسمه های دیجیتال باز می شود که می توانند 360 درجه بکشند و بچرخند. خوک ، روباه روباه ، تک شاخ تک شاخ و ذوب پاندا را می توان به چپ و راست چرخاند تا به یک زاویه مورد علاقه برسد. با کلیک بر روی دکمه “خرید این شات” ، بازدید کنندگان می توانند یک تصویر دیجیتالی را در ابعاد مختلف با قیمت های مختلف خریداری کنند. درآمد حاصل از تبدیل هر مدل دیجیتال به مجسمه های فیزیکی واقعی با استفاده از یک فرآیند ماشینکاری پنج محوره CNC با چاپ سه بعدی جمع می شود. این ایده ای دلپذیر برای دعوت از مشارکت کنندگان است و نشان می دهد که چگونه می توان یک رویکرد جمع آوری سرمایه را به یک تجربه معمولاً منفعل متصل کرد.

اعتبار تولید سایت شامل استودیوی طراحی سوچنیک نیویورک است ، اما تلاش های نرم افزاری UI هرگز استعداد Shkret را تحت الشعاع قرار نمی دهد. این شامل یک بخش گالری ساده از عکس های مجسمه سازی است که از طریق فیلتر آبکی موج می خورند و موج می زنند. این یک اثر ظریف است ، اما حس بافت را بیشتر می کند و Shkret قصد دارد به هر قطعه هدیه دهد.
سایت های نمونه کارها ، با کمال تعجب ، همچنان به برخی از بارورترین زمینه وب برای بیان خلاقانه و الهام بخش ادامه می دهند. این کارت تماس آنلاین آژانس پرتغالی KOBU از این اخلاق با وب سایت وردپرس با سلیقه و محکم برخوردار است که هنوز هم با شخصیت حباب می کند. کار فنی در اینجا با نام “آزمایشگاه مارک” که از آزمایش آن بیهوده است ، تخیل بیش از پیچیدگی را نشان می دهد.

بهینه سازی سایت 

بیش از یک سری عناصر ، ما یادآوری می کنیم که چگونه می توان CSS و SVG را برای حداکثر شخصیت جلوه ای ترکیب کرد. موقعیت یابی مطلق برای پوشاندن نقوش قاب جذاب ، شکستن خطوط بین بلوک های رنگی پس زمینه جسورانه و پیوند بخش ها با هم استفاده می شود. یک پانل ویدئویی حلقه ای HTML5 با استفاده از شکل SVG به عنوان ماسکی که در بالا قرار دارد ، یک لبه منحصر به فرد wiggly به دست می آورد ، قبل از این که تصاویر مطالعه موردی ، شعاع مرزی خود را به صورت دایره ای نصف کنند. این سایت با استفاده از کتابخانه چرخ و فلک slick.js می تواند تیم KOBU را با اسب اداری در وسط صفحه اصلی جستجو کند.

هرچند این جنس احتمالاً کمی است که در ابتدا می بینیم ، و روی یک هدر سبک لامپ گدازه ای عایق بندی شده که با دستکاری مسیرهای SVG تولید می شود ، باز می شود. با استفاده از افزونه anime.js ، یک موتور انیمیشن جاواسکریپت چند منظوره ، اگر چیز دیگری نباشد ، یک راهکار جالب برای ایجاد پالت رنگ است.

noformat یک استودیوی طراحی استراتژیک مستقر در نیویورک است. صفحه اصلی دارای یک طراحی چشم ابزاری متحرک است که از مکان نما بازدید کننده در اطراف صفحه نمایش پیروی می کند ، در حالی که چرخه های متن پوششی را از طریق همه چیزهایی که normormat می تواند ایجاد کند ، چرخه می کند. Ian Brewer ، بنیانگذار و مدیر خلاق noformat توضیح می دهد ، برای ساختن چشم ، اولین بار قبل از استفاده از three.js برای ساخت نسخه تعاملی ، این طرح را در After Effects CC بررسی کرد.

Brewer ادامه می دهد: “ما از سایه بانهای vertex و fragment برای بهینه سازی رندر GPU استفاده کرده ایم و باعث شده است که آن را پالس کرده و آرم noformat را درون آن بچرخانیم.” “ما سپس اثرات پس از پردازش را به کار می بریم تا با تار شدن لبه ها و افزودن شکوفه به نکات برجسته ، جلوه ای ارگانیک تر و کمتری به 3D بدهیم.”

بقیه سایت تاثیری در آن صفحه اول دارد ، با تغییراتی بر روی پیمایش نرم و صاف و جلوه های اختلاف منظر ظریف ، مهارت های فنی را بدون تأثیر قابلیت استفاده نشان می دهد.

ساخته شده توسط آژانس طراحی و مارک گذاری مبتنی بر کپنهاگ Stupid Studios ، سایت موزه طراحی دانمارک نه تنها بایگانی ، مجموعه ها و تحقیقات این موزه را به نمایش می گذارد ، بلکه آن را به سبک به روز و به روز ارائه می کند. از آغاز انیمیشن SVG آرم موزه ، تا پیمایش متناقض چشمگیر و تعویض پالت که باعث افزایش خلق و خوی می شوند ، در حین مرور محتوا ، این یک حضور آنلاین کامل برای یک مقصد طراحی ضروری است.
شاهزاده خانم پاپ ، کیتی پری از هیچ کس به جز WordPress برای میزبانی وب سایت رسمی خود استفاده نمی کند. با تمرکز – قابل درک – بر روی نشانه ها و نشانه های رسانه های اجتماعی ، سایت از عکس های پرتفوی ویژه ای از این هنرمند استفاده می کند تا بیانیه جسورانه ای را بیان کند. برای دیدن تاریخ های تور ، کالا و موارد دیگر به پایین بروید یا از نمادها برای کشف بیشتر استفاده کنید.

قیمت سئو سایت 

این سایت تمیز و در عین حال لبه دار و پاک است که قادر است تصویر شخصی پاپ حباب برجسته این هنرمند را با ویژگی سبک کاربرگ و براق سازگار کند. رفته اند روز سایتهای گروه شلوغ و پر از انیمیشن و موسیقی بیش از حد که نمی توانید متوقف شوید. وب سایت پری اثبات می کند شما می توانید با استفاده از یک پس زمینه ساده سفید و پیوندهایی به راحتی قابل مرور ، شخصیت های زیادی را جمع کنید ، به طرفداران این امکان را می دهد که به راحتی و با راحتی آنها گوش فرا دهند ، تماشا کنند و یاد بگیرند.

در سال 1989 با شروع کالینز Inkjet ، یک کارخانه با تهیه جوهر برای چاپگر جوهر افشان پیوسته Kodak ، امروز Kao Collins یکی از تامین کنندگان پیشرو در جهان است. و اگر هرگز در مورد جوهر فکر نکرده اید (فراتر از فحش دادن هنگام پرینتر شما) ، سایت Kao Collins ، Ink Tank ، قصد تغییر آن را دارد.

Ink Tank که توسط DBS Interactive ساخته شده است ، یک سایت وردپرس چشم نواز است که تمام توقف ها را به شما منتقل می کند تا شما را از اخبار جوهر از صنعت جوهر به ارمغان بیاورد و برخی از راه های خلاقانه که در حال حاضر مشاغل و هنرمندان از جوهر استفاده می کنند را به نمایش بگذارد. نکته برجسته ، تا آنجا که مورد توجه ماست ، بخش تاریخچه چاپ آن است: یک اختلاف منظر بسیار جذاب و تک صفحه ای که با انیمیشن و جلوه های ویژه پر شده است و شما را از لوح های سفالی گرفته تا چاپ تک پاس با سرعت بالا امروز سوق می دهد و به جلو می پردازد. در برخی از فرصت های آینده چاپ.

Brewer توضیح می دهد: “ما وردپرس را برای سایت خود برای سرعت در راه اندازی و انعطاف پذیری انتخاب کردیم.” “با گذشت سالها ، ما كتابخانه ها و سیستمهای ویرایش مبتنی بر ماژول خود را ایجاد كرده ایم كه به ما این امکان را می دهند كه سایتی را سریعتر از هر راه حل CMS دیگر ایجاد یا ویرایش كنیم.”
استودیوی طراحی تجربه هلندی Wonderland تجارت الکترونیکی را با sass برای Femme و Fierce تحویل داده است. طرح رنگ و لعاب وب سایت وردپرس پیام تبلیغاتی خرده فروش آنلاین مد را از حالت خاموش ارائه می دهد. برچسب های متحرک – شلنگ های پیچ خورده ، فلش های لرزان ، لیسیدن لب ها – احساس گونه ای ایجاد می کنند و باید با نسل Snapchat / Instagram که در آن این محدوده قرار دارد طنین انداز شود.
Puree Maison یک استودیوی خلاق و استراتژیک مستقر در پاریس است. وب سایت وردپرس خود را عمدتا به لطف نوشتن نقاشی های متحرک زرد آفتابی که در معلق در هوا ظاهر می شوند ، شخصیت را به بیانیه های خسته کننده مارک تجاری تزریق می کند و تغییرات زنده می کند. آنها همچنین به بازدید کننده کمک می کنند تا راه خود را پیدا کند و آنها را به تحقیق و تعامل با سایت ترغیب کند.
هنگامی که تجارت شما همه چیز را به تحریک افراد با استفاده از واقعیت مجازی برای گفتن داستانهای احساسی می کند ، به سایتی نیاز دارید که افراد را به سمت کار خود سوق دهد. و استودیوی بوتیک VR ما به طور مجازی این کار را کرده ایم و بعداً برخی از آنها. سایت آن که توسط Herdl در وردپرس ساخته شده است ، از تکنیک های بسیار زیادی از جمله WebGL و ویدیوی 360 درجه استفاده می کند تا طعم مقاومت ناپذیری از خدمات غوطه وری آن به شما بدهد. درایوهای تست VR خود را برای آئودی ، کامل با مهمانان مشهور غیر منتظره بررسی کنید.
Asaro ارائه دهنده تجربیات منحصر به فرد ماجراجویی و سفرهای سرگرم کننده برای میهمانان ابرقدرت در سراسر جهان است. به عنوان بخشی از یک شرکت گسترده تر ، این وب سایت نرم و صاف توسط آژانس مستقر در بریستول گرین Chameleon طراحی و ساخته شده است.

با استفاده از یک چارچوب سفارشی وردپرس برای ویرایش آسان محتوای مداوم برای مشتری ، بازدید کنندگان در یک سفر کشف بسته بندی شده با جذابیت قرار می گیرند. جلوه های پیمایش ظریف به طور مرتب به یک خط نقطه تعاملی متصل می شوند و ترسیم پیشرفت پیمایشی در راهی که یک کاپیتان قایق بادبانی می تواند نمودارها را علامت گذاری کند. از رندرهای CGI سفارشی به دلیل کمبود دارایی های عکاسی به دلیل ماهیت خصوصی وقایع ، به عنوان یک وسیله گرافیکی برای ارائه خدمات ویژه انحصاری Asaro استفاده شده است.
Asaro ارائه دهنده تجربیات منحصر به فرد ماجراجویی و سفرهای سرگرم کننده برای میهمانان ابرقدرت در سراسر جهان است. به عنوان بخشی از یک شرکت گسترده تر ، این وب سایت نرم و صاف توسط آژانس مستقر در بریستول گرین Chameleon طراحی و ساخته شده است.

با استفاده از یک چارچوب سفارشی وردپرس برای ویرایش آسان محتوای مداوم برای مشتری ، بازدید کنندگان در یک سفر کشف بسته بندی شده با جذابیت قرار می گیرند. جلوه های پیمایش ظریف به طور مرتب به یک خط نقطه تعاملی متصل می شوند و ترسیم پیشرفت پیمایشی در راهی که یک کاپیتان قایق بادبانی می تواند نمودارها را علامت گذاری کند. از رندرهای CGI سفارشی به دلیل کمبود دارایی های عکاسی به دلیل ماهیت خصوصی وقایع ، به عنوان یک وسیله گرافیکی برای ارائه خدمات ویژه انحصاری Asaro استفاده شده است.

درباره ی BpBTud6cdg

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *