بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
خانه / لینک های پیوند / چرا بک لینک ها مهم هستند؟

چرا بک لینک ها مهم هستند؟

بک لینک به ویژه برای سئو بسیار با ارزش است زیرا آنها نماینده “رأی اعتماد به نفس” از یک سایت به سایت دیگر هستند.

در حقیقت ، بک لینک به وب سایت شما علامتی برای موتورهای جستجو است که دیگران مطالب شما را برای آن تعهد می دهند. اگر بسیاری از سایتها به همان صفحه وب یا وب سایت مشابهی پیوند دارند ، موتورهای جستجو می توانند نتیجه بگیرند که این مقاله ارزش پیوند دادن به آن را دارد ، و بنابراین ارزش جستجو در SERP را نیز دارد. بنابراین ، بدست آوردن این بک لینک ها می تواند تأثیر مثبتی بر موقعیت رتبه سایت یا دید جستجو داشته باشد.

کسب لینک دهنده یک مؤلفه اساسی سئو در خارج سایت است. روند به دست آوردن این پیوندها به عنوان ایجاد لینک یا ایجاد لینک معروف است.

برخی از بک گراندها ذاتاً با ارزش تر از سایرین هستند. پیوندهای پشتیبان سایتهای قابل اعتماد ، پرطرفدار و با اعتبار بالا مطلوبترین لینک دهنده برای کسب درآمد محسوب می شوند ، در حالی که بک لینک از سایت های دارای قدرت کم ، اما به طور بالقوه اسپم به طور معمول در انتهای دیگر طیف قرار دارند. این که آیا پیوندی دنبال می شود یا خیر (یعنی اینکه آیا یک صاحب سایت به طور خاص به موتورهای جستجو دستور می دهد که عبور دهند یا تصویب نشوند ، حقوق صاحبان سهام را پیوند دهند) مطمئناً مرتبط است ، اما ارزش لینک های nofollow را کاملاً تخفیف نکنید. حتی ذکر فقط در وب سایت های با کیفیت بالا می تواند باعث تقویت برند شما شود.

دقیقاً همانطور که برخی از بک گراندهایی که به دست می آورید نسبت به سایرین با ارزش تر هستند ، پیوندهایی که ایجاد می کنید به سایت های دیگر نیز از نظر ارزش متفاوت هستند. هنگام پیوند با یک سایت خارجی ، گزینه هایی را که در مورد صفحه ای که از آن پیوند می کنید انجام دهید (قدرت صفحه آن ، محتوا ، قابلیت دسترسی موتور جستجو و موارد دیگر) متن لنگر مورد استفاده شما ، خواه انتخاب کنید دنبال کنید و یا پیوند را nof دنبال کنید ، و سایر برچسب های متا مربوط به صفحه پیوند می توانند تأثیر بسزایی بر ارزش شما ارائه دهند.

درباره ی BpBTud6cdg

مطلب پیشنهادی

بک لینک چیست؟

Backlink پیوندی است که وب سایت از وب سایت دیگری بدست می آورد. بک لینک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *