بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
خانه / طراحی سایت / طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان

آیا از خودتان پرسیده اید ، “طراحی وب پاسخگو چیست؟” طراحی وب پاسخگو رویکردی است که طراح آن یک صفحه وب ایجاد می کند که “به آن پاسخ می دهد” یا بسته به نوع دستگاهی که از طریق آن مشاهده می شود ، به خود پاسخ می دهد. این می تواند مانیتور رایانه رومیزی بزرگ ، لپ تاپ یا دستگاه هایی با صفحه های کوچک مانند تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی باشد.
طراحی وب پاسخگو برای طراحی سایت  هر کس با حضور دیجیتالی به ابزاری اساسی تبدیل شده است. با رشد تلفن های هوشمند ، تبلت ها و سایر دستگاه های محاسبات موبایل ، تعداد بیشتری از افراد از صفحه نمایش های کوچکتر برای مشاهده صفحات وب استفاده می کنند.

این وب سایت ها همچنین باید اولین شاخص موبایل را که اخیراً در آوریل 2018 توسط Google اعلام شده است ، در نظر بگیرند. با توجه به افزایش مشاغل کوچک ، حضور وب سایت آنها ، تجارت الکترونیکی ، صفحه Google Business ، صفحات رسانه های اجتماعی و دارایی های دیگر باید به راحتی در دسترس باشد. دستگاهها

طراحی وب پاسخگو چیست؟
هدف از طراحی پاسخگو داشتن یک  طراحی سایت ارزان  است اما با عناصر مختلفی که هنگام مشاهده در دستگاه هایی با اندازه های مختلف متفاوت واکنش نشان می دهند.

بیایید یک وب سایت “ثابت” سنتی بگیریم. به عنوان مثال ، هنگام مشاهده در رایانه دسک تاپ ، وب سایت ممکن است سه ستون را نشان دهد. اما وقتی همان طرح را در رایانه لوحی کوچکتر مشاهده می کنید ، ممکن است شما را مجبور به حرکت افقی کند ، چیزی که کاربران دوست ندارند. یا عناصر ممکن است از منظره پنهان شوند یا مخدوش به نظر برسند. این تأثیر با این واقعیت پیچیده است که بسیاری از تبلت ها را می توان در جهت گیری پرتره مشاهده کرد یا برای نمای منظره به طرفین چرخید.

در صفحه کوچک تلفن های هوشمند ، وب سایت ها می توانند چالش برانگیزتر باشند. تصاویر بزرگ ممکن است طرح را “شکسته” کند. در صورت سنگین بودن گرافیک ، سایتها می توانند برای بارگیری در گوشی های آهسته آهسته باشند.

اما اگر سایتی از طراحی پاسخگو استفاده می کند ، نسخه تبلت ممکن است به طور خودکار تنظیم شود تا فقط دو ستون نمایش داده شود. به این ترتیب ، مطالب قابل خواندن و آسان برای حرکت می باشد. در تلفن هوشمند ، محتوا ممکن است به عنوان یک ستون واحد ، شاید به صورت عمودی انباشته شده باشد. یا احتمالاً کاربر می تواند برای مشاهده ستون های دیگر از آن بکشید. تصاویر به جای تحریف طرح و یا قطع شدن در اندازه ، تغییر اندازه خواهند کرد.

نکته این است: با طراحی پاسخگو ، وب سایت به طور خودکار بر اساس دستگاهی که بیننده آن را مشاهده می کند ، تنظیم می شود.
طراحی وب پاسخگو چگونه کار می کند؟
سایت های پاسخگو از شبکه های سیال استفاده طراحی وب سایت ارزان می کنند. همه عناصر صفحه به نسبت پیکسل اندازه می گیرند ، نه پیکسل. بنابراین اگر سه ستون دارید ، دقیقاً نمی گویید که هر یک از آنها چه اندازه باید گسترده باشند ، بلکه باید نسبت به سایر ستونها چقدر گسترده باشند. ستون 1 باید نیمی از صفحه را به خود اختصاص دهد ، ستون 2 باید 30٪ و ستون 3 نیز 20٪ را به خود اختصاص دهد.

رسانه هایی مانند تصاویر نیز نسبتاً اندازه می شوند. به این ترتیب یک تصویر می تواند در ستون یا عنصر طراحی نسبی خود بماند.

موضوعات مرتبط
ماوس در مقابل لمس: طراحی دستگاه های تلفن همراه نیز مسئله ماوس را در برابر لمس به وجود می آورد. در رایانه های رومیزی ، کاربر به طور معمول دارای یک ماوس برای حرکت و انتخاب موارد است. در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی ، کاربر بیشتر از انگشتان دست استفاده می کند و صفحه را لمس می کند. انتخاب آن با ماوس آسان به نظر می رسد ، انتخاب با انگشت روی یک نقطه کوچک روی صفحه نمایش دشوار است. طراح وب باید “لمس” را در نظر بگیرد.

نمودار و سرعت بارگیری: همچنین ، مسئله گرافیک ، تبلیغات و سرعت بارگیری وجود دارد. در دستگاه های تلفن همراه ، ممکن است نمایش تصاویر کمتری نسبت به نمایش های دسک تاپ عاقلانه باشد تا یک سایت برای بارگیری یک تلفن هوشمند برای همیشه لازم نباشد. برای تبلیغات کوچکتر نیاز به اندازه بزرگتر تبلیغات وجود دارد.

برنامه ها و “نسخه های تلفن همراه”: ممکن است در گذشته به فکر ایجاد برنامه برای وب سایت خود باشید – یک برنامه iPad یا یک برنامه Android بگویید. یا یک نسخه موبایل مخصوص BlackBerry خواهید داشت.

اما با وجود بسیاری از دستگاه های مختلف امروز ، ایجاد برنامه ها و نسخه های مختلف برای هر دستگاه و سیستم عامل عامل سخت تر می شود.

چرا مشاغل کوچک نیاز به تغییر روی طراحی وب پاسخگو دارند
افراد بیشتری از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند. یک مطالعه جدید Pew ، 77٪ از آمریکایی ها اکنون در سال 2018 دارای تلفن های هوشمند هستند که در اولین بررسی مالکیت تلفن های هوشمند مرکز تحقیقات پیو در سال 2011 ، تنها 35٪ افزایش داشته است.

ترافیک خود را بررسی کنید و ممکن است شما از اینکه چه تعداد بازدید کننده از طریق دستگاه های تلفن همراه به وب سایت شما می آیند شوکه شده باشید. (در Google Analytics خود ، “مخاطب” را در سمت چپ ، سپس “موبایل” انتخاب کنید تا ببینید چه نسبت ترافیک از دستگاه های تلفن همراه است. شما حتی می توانید به پایین بکشید تا ببینید کدام دستگاه ها ترافیک را ارسال می کنند.)

الگوهای طراحی پاسخگو در حال حاضر در همه جا هستند ، برای خرید. به عنوان مثال ، اگر یک سایت وردپرس دارید می توانید به یک گالری قالب معتبر مانند ThemeForest مراجعه کرده و به جستجوی “تم های پاسخگو وردپرس” بپردازید. یک مورد را زیر 50 دلار خریداری کنید. توسعه دهنده وب شما می تواند آن را برای آرم و مارک شما سفارشی کند.

یادداشت ویرایشگر: در اینجا در روند کسب و کار کوچک ، ما در حال طراحی بر روی یک طراحی جدید و پاسخگو هستیم. نباید تو؟

اوون ویلیامز تمام مشکلات فعلی با AMP را پوشش می دهد ، هاست چیست  اصلی ترین مسئله این است که گوگل همچنان به کنترل غیرمستقیم بیشتر محتوای خود در وب ادامه می دهد.

به هر معنی ، وب را به مکانی سریعتر تبدیل کنید ، اما سایت هایی را که به تنهایی انجام می دهند بدون استفاده از نشانه گذاری اختصاصی و سرورهای Google برای انجام این کار ، پاداش دهید.

نکته غم انگیز در مورد مقاله اوون این است که این یک ندای سکوت است که مردم در برابر آن موضع گیری کنند ، اما او می داند که این به قیمت ترافیک سایت شما است. برای اوان و بسیاری از ناشران دیگر ، این غرفه که باعث کاهش ترافیک می شود نیز به نوبه خود باعث کاهش برداشت تبلیغات و درآمد می شود.

اما این چیزی است که موضع گیری ، همه چیز در مورد آن انجام می شود ، انجام دادن این کار هرگز ساده نیست یا به آن موضع گیری نمی گویند.
این وب سایت های شگفت انگیز وردپرس بهترین های این CMS محبوب را به نمایش می گذارند. هنگامی که اولین بار در سال 2003 راه اندازی شد ، وردپرس به عنوان ابزاری اساسی برای وبلاگ نویسی برای آماتورها در نظر گرفته شد. خیلی سریع آن را از بین برد و به یک سیستم مدیریت محتوا کاملاً پیشرفته تبدیل شد که هم اکنون میلیون ها سایت را در سراسر جهان قدرت می دهد. و حرفه ای های خلاق از آن زمان تاکنون مشغول استفاده از مرزهای CMS برای ایجاد وب سایت های پیچیده و زیبا وردپرس هستند.

برای اینکه دقیقاً به شما نشان دهیم که این CMS باورنکردنی چه کاری می تواند انجام دهد ، ما تعدادی از بهترین وب سایت های وردپرس را در اطراف انتخاب کرده ایم. اگر این مقاله به شما الهام دهد که وب سایت وردپرس خود را بسازید ، این آموزش های وردپرس در شروع کار به شما کمک می کنند
Zhenya Rynzhuk ، طراح ، از WordPress به عنوان CMS نیمه بدون سر ، با Vue.js برای قسمت جلویی استفاده کرد تا این سایت پرتفوی جذاب عکاسی را برای رفال بوژار ایجاد کند. این صفحه دارای صفحه اصلی است که نمایش پیش نمایش داستانهای منتخب ، یک شبکه نرم و صاف برای به نمایش گذاشتن تمام کارهای بوژار و صفحه “جوهر” در توضیح فلسفه و رویکرد عکاس می پردازد.

Rynzhuk می گوید: “هدف این بود که تجربه منحصر به فرد بازدید کنندگان و نمایش آثار شگفت انگیز رفال را به بازدید کنندگان ارائه دهیم.” این زوج در مورد چندین گزینه متفاوت با پس زمینه بحث کردند ، اما در مورد وردپرس تصمیم گرفتند تا بتوانید با مدیریت ساده و مرتباً با پروژه های جدید ، سایت راحت باشید.

در کنار WordPress و Vue.js ، سایت از یک سطل S3 برای ذخیره داده ها استفاده می کند ، که از طریق Cloudfront برای اطمینان از زمان بارگذاری سریع استفاده می شود. Rynzhuk همچنین از اسکلت Bedrock و Hendrik-Jan de Harder Vue و همچنین GSAP برای انیمیشن ها استفاده کرد.
عادل وكولا یک الگوی مشهور بین المللی از اوکراین است و این سایت تبلیغاتی برای وی از هموطنان استودیو ایده های Yabloko به دست می آید ، که نه تنها آن را طراحی و کدگذاری کرده اند بلکه تمام کارهای تصویرگری را ایجاد کرده اند. نتیجه یک جشن بصری زیبا و مشخص است که شامل تعدادی از نقاشی های رنگارنگ حاوی قهرمان پر زرق و برق ما است.

از میان Cloudcape آب نبات پنبه ای که به معنای واقعی کلمه با انیمیشن های ظریف حباب می کند ، Vakula در پرتره هایی رویایی طراحی شده است تا شخصیتی کاریزماتیک را نشان دهد. او بعد از گرفتن قطار مترو در نیویورک از روی سکوی پر از گربه شلوغی ، غریبانه شب گذشته در پاریس را که بالای دکمه بازی YouTube قرار دارد ، مشرف می کند. بازدید از ونیز و ایبیزا زمینه های یکسان و غیر عادی به پیوندهای اینستاگرام و ایمیل ارائه می دهد ، جایی که حتی مهر و موم های کوکتل نیز دنباله ای را ترغیب می کنند. این زبان در چیزهای گونه ای است اما با چنان جذابیت و تکنیکی انجام شده است که نمی توانید کمک کنید اما عاشق شوید. حتی اشاره گر ماوس به شکل قلب حرکت می کند.

ساخته شده در وردپرس CMS ، یک عنصر UI ایستاده یک بخش سرگرم کننده است که می توانید لباس های خود را روی یک Vakula مجازی بکشید و رها کنید تا عکس های مدل سازی واقعی را مشاهده کنید. از آنجا که کارت های تماس با برنامه های انتخابی احتمالی می روند ، این یک نمایش خاطره انگیزتر از بیشتر است.

Child Child با تم وردپرس کاملاً پراهمیت ساخته شده است – برای کاوش در سایت روی تصویر کلیک کنید

برنده جایزه ، ساندویچ فروشی مستقر در فیلادلفیا ، Middle Child به یک وب سایت احتیاج داشت که مطابق با جذابیت عجیب و غریب و بی پروا باشد. طراحی و خدمات کامل استودیوی Self Aware ، با ایجاد یک سایت مبتنی بر یک موضوع کاملاً حاوی وردپرس با استفاده از Timber و ACF – ترکیبی است که شریک استودیویی مایک واگز آن را “یک تغییر دهنده بازی برای توسعه دهندگان جدی وردپرس” می نامد.

Self Aware همچنین به منظور ارائه یک تجربه بهینه از جدیدترین فن آوری های وب استفاده کرده است: طرح با استفاده از CSS Grid ایجاد شده است ، و یک سرویس کارگر دارایی های استاتیک شامل پرونده های CSS و JavaScript را ذخیره می کند تا بتواند بار بار اولیه را سرعت ببخشد.

واگز می افزاید: “كودك میانه از هر گره و غنچه ای جو ایجاد می كند.” وی گفت: “این گرمی از تمام اقشار زندگی فقط با میزان کافی سرگرم کننده ، کیتچ و پرس و جو مناسب استقبال می کند. فکر می کنم این طرح موفقیت آمیز است زیرا ما توانستیم این روحیه را به خود جلب کنیم و آن را به وب ترجمه کنیم.”

درباره ی BpBTud6cdg

مطلب پیشنهادی

ویژگی های شرکت طراحی سایت

هزینه و کیفیت یک شرکت طراحی سایت خوب می داند چگونه تعادل بین هزینه های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *