بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
خانه / سئو / سئو در موبایل

سئو در موبایل

نام دامنه خود را تایپ کنید ، بهترین شرکت سئو سایت  سپس روی “افزودن” کلیک کنید.

پس از انجام این کار ، شما به صفحه ای با دستورالعمل های مربوط به تأیید مالکیت خود بر روی ملک منتقل می شوید

google index ابزارهای جستجوگر کنسول فایل html
اگر تصمیم دارید با آپلود پرونده HTML تأیید کنید ، یک فایل HTML را برای بارگیری در دسترس خواهید دید.

فایل تأیید را بارگیری کنید ، سپس از FTP خود برای بارگذاری آن در فهرست اصلی استفاده کنید.

بارگیری ftp
پس از بارگذاری پرونده ، می توانید با باز کردن URL هدف در مرورگر خود ، آن را تأیید کنید. اگر نام پرونده را در پنجره مرورگر خود می بینید ، بارگذاری شما تکمیل می شود. به کنسول جستجو برگردید و روی “تأیید” کلیک کنید.

پس از اتمام این مرحله ، می توانید به داده های کنسول جستجو خود دسترسی پیدا کنید. البته توجه به این نکته ضروری است که باید پرونده تأیید را در سایت خود بگذارید. این پرونده حتی پس از تأیید اولیه ، به Google نشان می دهد که شما صاحب صحیح هستید.

اگر در تأیید سایت خود با پرونده HTML مشکل دارید – یا اگر ترجیح می دهید روش دیگری را تأیید کنید – چند گزینه دیگر وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

google index ابزارهای کنسول روشهای سئو رایگان جایگزین را جستجو کنید
اگر قبلاً حساب Google Analytics دارید ، این یک گزینه آسان برای استفاده است. اطمینان حاصل کنید که با همان حساب Google که برای آنالیتیکس استفاده کرده اید وارد سیستم شده اید ، “Google Analytics” را انتخاب کرده و روی “تأیید” کلیک کنید.

پس از تأیید اعتبار خود ، می توانید با چند ویژگی اساسی آشنا شوید.

دامنه مورد نظر خود را تنظیم کنید

یکی از ساده ترین اصلاحاتی که شما برای اهداف نمایه سازی انجام می دهید تنظیم دامنه مورد نظر شما است.

کاربران می توانند با وارد کردن نام دامنه شما با یا بدون WWW در مقابل آن ، به سایت شما وارد شوند. این ممکن است به نظر نمی رسد مسئله ای باشد – اما Google نسخه های WWW و غیر WWW دامنه شما را به عنوان سایت های مختلف مشاهده می کند.

اگر به Google نگویید که این دو سایت شما هستند (و کدام یک را ترجیح می دهید) ، ممکن است این فهرست را با URL های مختلف فهرست بندی کند. این می تواند برخی از موضوعات آزار دهنده ، اما به راحتی قابل اجتناب باشد.

تنظیم دامنه مورد نظر به Google می گوید کدام نسخه را ترجیح می دهید و اطمینان می دهد که تمام صفحات شما در مکان صحیح فهرست بندی می شوند.

خوشبختانه ، این یک روند آسان است.

ابتدا تمام نسخه های دامنه خود را مطابق با همان روشی که در بالا آمده است اضافه کنید. در صورت فعال بودن HTTPS ، اطمینان حاصل کنید که نسخه های WWW و غیر WWW و همچنین نسخه های HTTP و HTTPS را نیز اضافه کنید.

این بدان معناست که بسیاری از دارندگان سایت به چهار سایت برای چهار سایت اختصاص می دهند:

Home


https://www.yourdomain.com

Home


https://yourdomain.com
پس از افزودن همه نسخه های دامنه خود ، کاربرد سئو روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و “تنظیمات سایت” را انتخاب کنید.

در بالای صفحه می توانید انتخاب کنید که کدام نسخه از سایت خود را می خواهید Google تشخیص دهد.

به این ترتیب ، اگر سایت دیگری به نسخه WWW سایت شما پیوند داشته باشد ، اما شما نسخه غیر WWW را ترجیح می دهید ، گوگل می داند که پیوند را به نسخه مورد نظر خود نسبت دهد.

نسخه ای که با آن می روید اساساً ذهنی است.

صاحبان سایت سالها بحث کرده اند که بهتر است ، اما هیچ علامتی وجود ندارد که انتخاب نسخه یا نسخه های دیگر برای اهداف سئو بهتر باشد. نکته مهم فقط انتخاب یک مورد است – مهم نیست که مهم باشد.

پس از تنظیم دامنه مورد نظر خود ، می توانید شروع به استفاده از بسیاری از ویژگی های موجود در کنسول جستجو کنید. اما برای اهداف این پست ، موارد ذکر شده در زیر “Google فهرست” و “Crawl” در فهرست سمت چپ مهمترین هستند.

فهرست کنسول جستجوی فهرست فهرست
وضعیت ایندکس

گزارش وضعیت فهرست نشان می دهد که تعداد بسیاری از URL های شما در Google در طی سال گذشته نمایه سازی شده است.

وضعیت فهرست
این گزارش تعیین آسان بودن Google در یافتن و نمایه سازی صفحات شما را آسان می کند.

همچنین می توانید برگه “Advanced” را بررسی کنید تا ببینید که چند صفحه در سایت شما توسط پرونده robots.txt شما مسدود شده است (که بعداً به آنها خواهیم رسید).

اگر به طور عمدی از نمایه سازی صفحات خاص Google جلوگیری کنید ، این برگه به ​​شما اطلاع می دهد که بلوک ها را به درستی تنظیم کرده اید.

و اگر نمی خواهید Google را از فهرست بندی برخی صفحات مسدود کنید ، در صورت بروز این مشکل به شما اطلاع می دهد.

URL ها را حذف کنید

اگر همیشه می خواهید URL خود را از نتایج کار در منزل  جستجو به طور موقت حذف کنید ، می توانید با استفاده از ویژگی حذف URL ها این کار را انجام دهید.

google index tool حذف url
این صفحه به طور دائم از نتایج جستجو حذف نخواهد شد ، اما می تواند برای صفحات در دست ساخت مفید باشد ، یا به هر دلیل دیگری نمی خواهید ترافیک را جلب کنید.

خطاهای خزیدن

گزارشات خطاهای Crawl در 90 روز گذشته یک مرور کلی راجع به هرگونه سایت یا URL را به شما ارائه می دهد.

این امر باعث می شود تا به سرعت بتوانید مواردی را شناسایی و رفع کنید که ممکن است از فهرست شدن و رتبه بندی صفحات شما جلوگیری کند.

خطاهای خزنده ابزار google index 90
آمارهای خزنده

گزارش Crawl Stats فعالیت Google را در سایت شما در طی 90 روز گذشته نشان می دهد ، از جمله صفحات خزیده در روز ، کیلوبایت بار در روز بارگیری شده و مدت زمان بارگیری یک صفحه.

نمودارهای روزانه در بالای صفحه احتمالاً مهمترین این سه مورد است ، زیرا نشان می دهد که گوگل چند بار در حال خزیدن و ایندکس کردن مطالب شما است.

هرچه Google سایت شما را خزنده تر کند ، بهتر است.

اگرچه شما نمی توانید به طور مستقیم بر نرخ خزیدن سایت خود تأثیر بگذارید ، اما با اطمینان می توانید فرض کنید که اگر Google سایت شما را با سرعت ثابتی در حال خزیدن می کند ، سایت شما از وضعیت مناسبی برخوردار است.

اگر افت ناگهانی مشاهده کنید ، این می تواند مشکلی مانند پیوندهای شکسته یا محتوای پشتیبانی نشده را نشان دهد. توجه به این فرکانس می تواند به شما در شناسایی مسائل احتمالی قبل از تبدیل شدن به مشکلات واقعی کمک کند.

جوان
اگر سایت شما با وردپرس اجرا شود ، Yoast SEO یک افزونه ضروری است. به گونه ای طراحی شده است که SEO را برای کاربران وردپرس آسان کند و برای استفاده به دانش فنی و رمزگذاری نیازی ندارد.

Yoast نسخه پریمیومی با حق بیمه و دارای ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهد ، اما نسخه رایگان آن دارای قابلیت های زیادی برای اکثر کاربران است. تمام نکاتی که در این پست به آنها اشاره می کنیم می توان در نسخه رایگان انجام داد.

اگر هنوز نصب نکرده اید ، وارد داشبورد وردپرس خود شوید و “افزونه ها” را انتخاب کنید.

درباره ی BpBTud6cdg

مطلب پیشنهادی

سئو سایت مشتری

4 راه SEO می تواند تجربه مشتری شما را بهبود بخشد Christian Sculthorp – 17 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *