بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
خانه / سئو / آموزش سئو

آموزش سئو

یکی از چالش های شما به عنوان یک وب سایت ممکن است این باشد که مطمئن شوید نسخه AMP وب سایت شما با مارک تجاری شما همسو است. اطمینان حاصل کنید که بازدید کننده شما – که به بازدید از وب سایت رومیزی / پاسخگو خود استفاده کرده است – هنوز هم به وضوح می داند که وی از صفحات شما بازدید می کند. خوشبختانه ، تفاوت بین طراحی در تمام این سیستم عامل ها می تواند به حداقل برسد.

اگر به دنبال شروع نسخه AMP از وب سایت وردپرس خود هستید ، حتما افزونه رسمی AMP را بررسی کنید. با این کار پس از نصب افزونه ، یک نسخه AMP از وب سایت شما اضافه می شود.

قیمت طراحی سایت

7. تجزیه و تحلیل و بهبود عملکرد خود را
یک کمپین خوب SEO نه تنها به اجرای تغییرات متکی است ، بلکه می تواند تاثیر آن تغییرات را اندازه گیری کند ، ببیند چه عواملی وجود دارد و بیشتر از آن انجام می دهد. Google دو ابزار شگفت انگیز برای تحلیل نتایج وب سایت شما و شناسایی فرصت های جدید در جایی که می توانید در آینده تمرکز کنید ، ایجاد کرده است.

اولین مورد ، برای تجزیه و تحلیل نتایج ، Google Analytics است. با افزودن Google Analytics به وب سایت خود ، اطمینان حاصل می کنید که تمام داده های کاربر در حساب شخصی شما ذخیره می شود. به عنوان مثال می توانید تعداد بازدیدهای شما از صفحات را بررسی کنید ، تعداد بازدید کنندگان شما تبدیل می شوند ، چه تعداد بازدید کننده بلافاصله پس از فرود در یک صفحه خاص و موارد دیگر وب سایت شما را ترک می کنند. در Google Analytics ، می توانید ببینید که بازدید کنندگان در وب سایت شما چگونه رفتار می کنند. در اینجا نحوه ردیابی SEO خود با Google Analytics آورده شده است.

ابزار دوم به منظور تجزیه و تحلیل نحوه عملکرد وب سایت شما و دیدن نحوه بازدید کنندگان شما در موتور جستجو است. این ابزار کنسول جستجوی Google است. با صادر کردن و مرتب سازی بر اساس پرس و جوهای جستجو و داده های برداشت ، شناسایی فرصت هایی که می توانید بر روی بهبود نرخ کلیک ، محتوا و / یا رتبه بندی ها تمرکز کنید ، آسان است.

7.1 Google Analytics را تنظیم و یکپارچه کنید
برای شروع با Google Analytics ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای شروع بر روی دکمه “شروع به صورت رایگان” کلیک کنید. برای راه‌اندازی حساب خود ، ابتدا باید یک حساب کاربری اضافه کنید. این می تواند نام شرکت شما باشد. با این حال ، هنگامی که می خواهید وب سایت های دیگری را به حساب خود اضافه کنید ، توصیه می کنیم یک نام حساب عمومی تر انتخاب کنید. همچنین ، همیشه می توانید بعداً وقتی می خواهید نام حساب خود را تغییر دهید.

پس از تنظیم حساب خود ، زمان آن رسیده است که یک ویژگی اضافه کنید: وب سایتی که می خواهید اضافه کنید. نام وب سایت و آدرس وب سایت را وارد کنید. اطمینان حاصل کنید که برای جمع آوری داده های صحیح ، URL دقیق را اضافه می کنید: http: // یا https: // و با یا بدون www.

اگر تنظیم کنید ، برخی از تنظیمات اشتراک داده را برای خودتان فعال کنید ، اگر می خواهید برای خودتان انتخاب کنید. هر گزینه به اشتراک گذاری داده توضیحی روشنی در مورد آنچه می توانید به اشتراک بگذارید به شما می دهد.

حالا شما تقریباً آماده هستید! آخرین مرحله برای اتصال وب سایت شما به حساب Google Analytics جدید شما ، اضافه کردن کد رهگیری به وب سایت شما است. پس از ایجاد حساب کاربری خود و افزودن یک ویژگی جدید ، این صفحه را با کد رهگیری Google Analytics در بالا مشاهده خواهید کرد:

 

شرکت طراحی سایت

برچسب را در سایت خود کپی کنید
این برچسب باید به وب سایت شما اضافه شود. ساده ترین راه برای انجام این کار در وردپرس با نصب افزونه Google Analytics مانند افزونه MonsterInsights برای وردپرس است. با نصب این افزونه ، لازم نیست کد واقعی وب سایت خود را لمس کنید تا با Google Analytics ارتباط برقرار کنید. شما فقط پلاگین را نصب و فعال می کنید ، شناسه ردیابی خود را وارد می کنید و تنظیم می شوید!

برای خوانندگان فنی بیشتر ، همچنین می توانید برچسب را به صورت دستی به سر هر صفحه اضافه کنید یا برچسب را به Google Tag Manager اضافه کنید.

اکنون وب سایت شما به Google Analytics متصل شده است ، شروع به جمع آوری داده های کاربران خواهد کرد. شروع به کلیک بر روی اطراف کنید تا ببینید همه موارد موجود در داده چیست یا خواندن یکی از پست های وبلاگ ما در مورد Google Analytics را برای نکات مفید شروع کنید.

7.2 حساب کنسول جستجوی Google خود را تنظیم کنید
دومین ابزاری که فکر می کنیم برای راه اندازی مهم است کنسول جستجوی Google است. ما قبلاً این راهنمای گام به گام را در مورد چگونگی افزودن وب سایت خود به کنسول جستجوی Google ایجاد کرده ایم. ما توصیه می کنیم تمام مراحل را طی کنید و همه شما آماده خواهید بود! به طور خلاصه ، این مراحلی است که شما باید دنبال کنید:

به حساب کنسول جستجوی Google خود ایجاد یا وارد شوید.
در زیر کشویی جستجو “افزودن یک ویژگی” را کلیک کنید.
URL وب سایت خود را در کادر وارد کرده و روی “ادامه” کلیک کنید.
وب سایت خود را تأیید کنید – در افزونه Yoast SEO ، به راحتی می توانید برچسب متا را کپی کرده و چسباندن آن را عملی کنید.
پس از اتصال وب سایت خود به کنسول جستجوی Google ، شروع به جمع آوری داده ها درباره عملکرد وب سایت شما خواهد کرد. با اتصال به SEO Yoast ، می توانید بلافاصله خطاهایی را در باطن وردپرس بیابید و به راحتی تغییر مسیرها را ایجاد کنید تا در هنگام اشتراک Yoast SEO Premium ، تعداد خطاها را کاهش دهید.

بهترین شرکت طراحی سایت

7.3 سایر ابزارهای مفید
البته بسیاری از ابزارهای مفید دیگر نیز در آنجا وجود دارد تا بینش ارزشمندی در مورد وب سایت شما و پیدا کردن فرصت های سئو داشته باشید. هر کس ابزار مورد علاقه خود را دارد ، بنابراین مهم است که فقط با استفاده از ابزارهای مختلف شروع به بازی کنید تا دریابید که کدام ابزار بیشترین چیزهایی را که شما به آن نیاز دارید به شما می دهد.

ابزارهای جستجوگرها همه در یک وجود دارد که به طور کلی عملکرد خود را نشان می دهد و ابزارهای عمیق تری وجود دارند که داده های خاص تری به شما می دهند. در مورد ابزارهای سرعت سایت ، ابزارهای تکراری مطالب ، ابزارهای تحلیل سایت ، ابزارهای تحقیق در مورد کلمات کلیدی و موارد دیگر فکر کنید.

برخی از ابزارهایی که ما علاوه بر Google Analytics و کنسول جستجوی Google استفاده می کنیم:

Bing Webmaster Tools
در قسمت Source / Medium Google Analytics ، می توانید ببینید درصد درصد ترافیک شما از بینگ چیست. وقتی این میزان کافی از ترافیک است ، ممکن است بخواهید یک حساب Bing Webmaster Tools نیز ایجاد کنید. Bing Webmaster Tools نوعی کنسول جستجوی Google برای Bing است. این وضعیت و عملکرد سایت شما را در نتایج جستجوی بینگ نشان می دهد.

رایت
Ryte یکی از مجموعه های همه در یک SEO است که می توانید برای تجزیه و تحلیل سئو در صفحه استفاده کنید. این ابزار وب سایت شما را خزیده می کند تا یک دسته از داده ها را در فهرست بندی ، خطاها ، پیوندها ، سرعت و موارد دیگر به شما ارائه دهد. می توانید Ryte را به صورت رایگان امتحان کنید تا ببینید چه چیزی در آن برای شما وجود دارد. Ryte حتی با SEO SEO نیز ادغام می شود.

Google Lighthouse
Google Lighthouse یک افزونه Chrome است که می توانید به صورت رایگان بارگیری کنید. با استفاده از ابزار فانوس دریایی ، می توانید به راحتی گزارشی را با نمرات مربوط به عملکرد ، برنامه وب پیشرو ، دسترسی ، بهترین کارها و سئو تهیه کنید. این گزارش یک مرور سریع در مورد نحوه انجام سایت شما ارائه می دهد و شما می توانید بلافاصله شروع به کار در مناطقی کنید که بیشترین توجه را دارند. همچنین می توانید از نسخه مبتنی بر وب در web.dev/measure استفاده کنید.

هاتجار
برای به دست آوردن اطلاعاتی در مورد نحوه حرکت بازدید کنندگان خود ، حرکت و کلیک بر روی صفحات وب ، می توانید از ابزاری مانند Hotjar استفاده کنید. این ابزار تحقیق کاربر همچنین گزینه هایی برای اضافه کردن نظرسنجی یا نظرسنجی به سایت شما برای شروع تحقیقات دارد. می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید و بسته های پرداخت شده دارای قیمت های رقابتی هستند.

بهترین شرکت سئو سایت

به ابزارهای با ارزش تری علاقه دارید؟ لیست ابزارهای مورد علاقه SEO را در اینجا بررسی کنید!

8. سایت خود را تبلیغ کنید
شما وقت و تلاش زیادی را در محتوای سایت خود قرار داده و مطمئن می شوید که خوانندگان می توانند به لطف سئو ، آن مطالب را از طریق موتورهای جستجو پیدا کنند ، اما روش های دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود افراد به سایت وردپرس شما مراجعه کنند و پست های خود را بخوانند. اما چگونه چنین مخاطبی را جذب و رشد می کنید؟ به سادگی نوشتن پست ها و قرار دادن این موارد در اینجا فریب نخواهید داد: باید سایت خود را تبلیغ کنید!

8.1. مشارکت را تشویق کنید
تعامل با خوانندگان شما همیشه سرگرم کننده است ، اما چگونه آنها را به مشارکت در می آورید؟ با تعامل ، منظور ما تمام روش های مختلفی است که افراد می توانند در تعامل باشند

با پست خود این می تواند یک اظهار نظر ، به اشتراک گذاشتن آن در رسانه های اجتماعی یا به طور کلی اقدام در مورد موضوع باشد.

اما چگونه افراد را به سمت مشارکت در می آورید؟ همیشه می توانید از آنها سؤال کنید! به روشی جذاب بنویسید و سپس نظر خوانندگان خود را از آنها بخواهید. سپس برای ادامه گفتگو و ایجاد ارتباط با خوانندگان خود به این نظرات پاسخ دهید.

نامزدی همچنین از SEO سود می برد زیرا نشان می دهد که سایت شما زنده و فعال است. اگر می خواهید به تعامل با وبلاگ عمیق تر شوید ، می توانید پست ما را در مورد چگونگی افزایش تعامل وبلاگ بخوانید.

8.2. دسترسی خود را رشد دهید
استفاده از رسانه های اجتماعی بهترین راه برای رسیدن و رشد مخاطبان وبلاگ شماست. شما باید در کانالهای رسانه های اجتماعی که مخاطبان (بالقوه) شما در آن حضور دارند فعال باشید. فیس بوک ، اینستاگرام ، پینترست و توییتر نمونه هایی از رسانه های اجتماعی محبوب هستند. شاید تصمیم گیری در مورد آن خیلی زیاد باشد ، بنابراین می توانید در پست وبلاگ ما در مورد استراتژی رسانه های اجتماعی اطلاعات بیشتری کسب کنید: از کجا شروع کنیم؟

8.3. ایجاد یک لیست پستی
علاوه بر استفاده از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ وبلاگ خود ، اغلب ایده خوبی برای سرمایه گذاری در یک خبرنامه دیجیتال است. بگذارید مردم برای آن ثبت نام کنند و با آخرین پست های وبلاگ خود و برخی دیگر از حقایق جالب ایمیل های خود را ارسال کنند.

اطمینان حاصل کنید که در زیر پستهای خود و سایر مکانهای قابل مشاهده در وب سایت خود زمینه اشتراک را ارائه می دهید. اطمینان حاصل کنید که خبرنامه شما مطابق با تلفن همراه است. اما ، بیش از همه ، اطمینان حاصل کنید که خبرنامه شما واقعاً چیز خاصی است! ما برای خبرنامه خود از MailChimp استفاده می کنیم ، که تا 2،000 مشترک رایگان است.

8.4. محتوای خود را تقویت کنید
تعداد پست های وبلاگ منتشر شده هر روز بسیار زیاد است ، به همین دلیل استراحت بسیار سخت تر می شود. مقالات شما شانس زیادی برای گم شدن در دریای وسیع از محتوا دارند. برای کمک به مطالب خود در رسیدن به پتانسیل کامل خود ، باید آن را تقویت کنید.

اگر محتوای شما اصیل و ساختاربخش است ، احتمالاً می توانید به مخاطبان جدید برسید. نگاهی بیندازید که چطور می توانید مخاطبان جدیدی را فراتر از دسترس ارگانیک خود قرار دهید.

شاید تبلیغات در فیس بوک یا اینستاگرام راه خوبی برای رسیدن به مخاطبان جدید برای محتوای شما باشد؟ از کانالهایی که قبلاً استفاده می کنید ، تجزیه و تحلیل کنید و تصمیم بگیرید که در کجا می توانید کارهای بیشتری انجام دهید تا مخاطبان خود را گسترش دهید.

9. نتیجه گیری
این راهنما چیزهای زیادی را در سایت وردپرس برای شما فراهم می کند. این از نکات فنی SEO به نکات تبدیل ، نکاتی در مورد محتوا ، نکات مکالمه و موارد زیادی است. اگرچه می خواهید با شرایط بسیار رقابتی رتبه بندی کنید ، باید اکثراً این کار را انجام دهید و در این فرآیند محتوای عالی و قانع کننده ایجاد کنید.

شما برای جلب توجه ، بازدید کنندگان و نتایج با هر وب سایت و مشاغل دیگری در کره زمین رقابت می کنید. این بدان معناست که شما باید خیلی سخت تلاش کنید!

اما نگران نباشید – ما برای کمک به اینجا هستیم.

بنابراین اگر می خواهید آخرین اخبار مربوط به وردپرس ، سئو و افزونه های ما را به روز کنید ، می توانید در خبرنامه ما مشترک شوید و یک قدم جلوتر از

درباره ی BpBTud6cdg

مطلب پیشنهادی

سئو اینستاگرام

پیشرفت های دقیق سئو سایت  بین صفحه متفاوت است ، با صفحاتی که تصاویر زیادی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *